Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Pikosekundowa dioda laserowa o mocy 110 W, jednomodowa, 532 nm
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 110 W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |
Pikosekundowy laser światłowodowy o mocy 130 W, jednomodowy impulsowy pikosekundowy laser diodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 130 W |
| Jakość wiązki: | M2<1,3 |
Pikosekundowy laser światłowodowy o mocy 140 W, jednomodowy, pikosekundowy laser UV
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 140 W |
| Jakość wiązki: | M2<1,3 |
Usuwanie PVD jednomodowego lasera pikosekundowego o mocy 150 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 150 W |
| Jakość wiązki: | M2<1,3 |
Pikosekundowy laser światłowodowy o mocy 170 W, jednomodowy, 20 MHz
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 170 W |
| Jakość wiązki: | M2<1,3 |
Pikosekundowy laser światłowodowy o mocy 180 W, jednomodowy laser pikosekundowy 532 nm
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 180 W |
| Jakość wiązki: | M2<1,3 |
Jednomodowy nanosekundowy laser światłowodowy o ciągłej fali CW Zielony laser światłowodowy 30W
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 30 W |
| Szerokość pasma 3 dB (nm): | <1 |
Jednomodowy laser światłowodowy CW o mocy 1,2 kW 80 W i nanosekundach
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 80 W |
| Szerokość pasma 3 dB (nm): | <1 |
Jednomodowy nanosekundowy laser światłowodowy o mocy ciągłej 100 W
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 100 W |
| Długoterminowa stabilność zasilania (%): | <3% |
Laser światłowodowy CW o mocy 120 W Chłodzenie wodą Nanosekundowy zielony laser 532 nm
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 120 W |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |


