Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Wysokiej precyzji zielona drukarka 3D do opracowywania materiałów Cu 350x350x500 mm
| CuCrNb Material Developing: | 30/60μm |
|---|---|
| Ta Material Developing: | 30/60μm |
| Spot Diameter: | 20-40μm |
Wyższa gęstość energii Zielony cyfrowy generator do druku materiału ze stopu aluminium
| Shielding Gas: | XH Software |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Product Category: | Green 3D Printer |
włókno przenośne Laser Usunięcie rdzy przeszkody Usunięcie śmieci Maszyna czyszcząca i ładunki wybuchowe
| Moc lasera: | 300 W |
|---|---|
| Długość fali lasera: | 1080nm |
| Efektywna odległość robocza: | 50-300m |
Materiał CuCrZr Rozwijanie ekologicznej generacji drukarek 60/80μm z oprogramowaniem XH
| CuCrNb Material Developing: | 30/60μm |
|---|---|
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
| Spot Diameter: | 20-40μm |
Odporność na korozję Wysokiej przewodności wodnej Fern 3D Fabricator do produkcji
| Printing Material: | Copper, copper alloy, gold, platinum, refractory metals, aluminum alloy, titanium alloy, high temperature alloy, stainless steel, mold steel, etc. |
|---|---|
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
| High thermal conductivity: | Various types of heat sinks/heat exchangers, condensers; heat transfer-related components |


