Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Ciągły zielony laser światłowodowy o mocy 1000 W (wersja zintegrowana w pionie)
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 1000 W |
| Tryb pracy: | Ciągły / modulacyjny |
Ciągły zielony laser światłowodowy o mocy 1000 W (wersja dzielona)
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 1000 W |
| Tryb pracy: | Ciągły / modulacyjny |
3000W wysokiej mocy ciągły laser z zielonych włókien z głowicą wyjściową QBH
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 3000 W |
| Tryb pracy: | Ciągły / modulacyjny |
Wysokiej mocy laser z zielonych włókien do spawania i cięcia materiałów o wysokiej odblaskowości
| Średnia moc: | 3000 W |
|---|---|
| Tryb pracy: | Ciągły/modulacyjny |
| Stan polaryzacji: | losowy |
Włókno laserowe głowicy wyjściowej QBH dla zielonej w zakresie napięcia roboczego AVC 380v
| Średnia moc: | 3000 W |
|---|---|
| Tryb pracy: | Ciągły/modulacyjny |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Nanosekundowa impulsowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym o mocy 30 W Zielony laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 30 W |
| Szerokość impulsu: | <2,5 ns |
Laser jednomodowy 80W Pikosekundowy zielony laser światłowodowy 532nm
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 80 W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |
Zintegrowany projekt 200W QCW Green Fiber Laser dla wysokoprecyzyjnego przetwarzania
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 200 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Zintegrowany laser światłowodowy QCW o mocy 500 W, jednomodowy, nanosekundowy, zielony laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 500 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Laser światłowodowy CW o mocy 800 W, jednomodowy, nanosekundowy, zielony laser światłowodowy CW
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 800 W |
| Częstotliwość modulacji: | 5-20 kHz |


