Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Laser światłowodowy 5KHz 150W CW jednomodowy nanosekundowy
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 150 W |
| Napięcie robocze (VAC): | 220 V |
Jednomodowy nanosekundowy przestrajalny laser CW o mocy 250 W z zielonym laserem światłowodowym
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 250 W |
| Szerokość pasma 3 dB (nm): | <1 |
Jednomodowy laser światłowodowy CW o mocy 2,5 kW i mocy 400 W Nanosekunda
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 400 W |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Nanosekundowy laser światłowodowy z ciągłą falą 550W w trybie pojedynczym
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 550 W |
| Częstotliwość modulacji: | 5-20 kHz |
532nm 650W liniowy laser światłowodowy CW jednomodowy nanosekunda
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 650 W |
| Częstotliwość modulacji: | 5-20 kHz |
550 W 532 Nm Zielony laser światłowodowy CW Jednomodowy ciągły Typ szafy
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 550 W |
| Maksymalne zużycie energii: | 6,5 kW |
Zielony jednomodowy laser światłowodowy CW o mocy ciągłej 700 W typu szafkowego
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 700 W |
| Maksymalne zużycie energii: | 6,5 kW |
Zielony laser światłowodowy CW o dużej mocy 800 W jednomodowy do pracy ciągłej
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 800 W |
| Maksymalne zużycie energii: | 6,5 kW |
Laser światłowodowy QCW o mocy 200 W, jednomodowy, nanosekundowy, femtosekundowy, zielony laser
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 200w |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Zintegrowany jednomodowy nanosekundowy laser światłowodowy QCW o mocy 400 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 400 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |


