Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Zielony laser światłowodowy o mocy 60 W Nanosekundowy pulsacyjny laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 60 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Jednomodowy laser światłowodowy CW o dużej mocy 600 W Nanosekunda
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 600 W |
| Częstotliwość modulacji: | 5-20 kHz |
Laser światłowodowy 600 W CW 6,5 kW Jednomodowy ciągły typ szafy
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 600 W |
| Maksymalne zużycie energii: | 6,5 kW |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym o mocy 650 W w trybie ciągłym
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 650 W |
| Maksymalne zużycie energii: | 6,5 kW |
Szafka do ciągłego znakowania laserem światłowodowym CW o mocy 900 W w trybie pojedynczym
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 900 W |
| Rozmiar szafki: | 1300*800*1000 |
Jednomodowy zielony laser 60 W Nanosekundowy zielony laser światłowodowy QCW
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 60 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Laser światłowodowy QCW 10MHz 350W jednomodowy nanosekundowy laser światłowodowy PVD
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 350 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Laser światłowodowy QCW o mocy 400 W, chłodzony wodą, jednomodowy nanosekundowy laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 400 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Kompaktowy zielony laser światłowodowy QCW o mocy 500 W, jednomodowy, nanosekundowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 500 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
532nm Nanosekundowy zielony laser światłowodowy o mocy 30W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 30 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |


