Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Jednomodowy impulsowy nanosekundowy laser diodowy Zielony laser światłowodowy 50 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 50 W |
| Częstotliwość powtórzeń: | 500 kHz |
60W jednomodowy zielony laser nanosekundowy impulsowy laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 60 W |
| Szerokość impulsu: | <2,5 ns |
80W Nanosekundowy laser światłowodowy Jednomodowy zielony pulsacyjny laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 80 W |
| Szerokość impulsu: | <2,5 ns |
20MHz jednomodowy zielony laser pikosekundowy 50W maszyna do znakowania laserem światłowodowym
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 50 W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |
Drugi tryb lasera Pico 90 W Green Fibre
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 90 W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |
Jednomodowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym Picosecond o mocy 100 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 100 W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |
Zielona pikosekundowa dioda laserowa jednomodowa o mocy 120 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 120 W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |
Pikosekundowy laser światłowodowy o mocy 160 W, jednomodowy, zielony, pikosekundowy laser impulsowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 160 W |
| Jakość wiązki: | M2<1,3 |
Zielony pikosekundowy laser światłowodowy 190 W jednomodowy 532 nm
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 190 W |
| Jakość wiązki: | M2<1,3 |
Zielony laser światłowodowy pikosekundowy 200 W w trybie pojedynczym
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 200w |
| Jakość wiązki: | M2<1,3 |


