Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
50L/min zielony laser włóknowy o centralnej długości fali 529Nm i średnicy rdzenia 200um
| Średnica rdzenia: | 200um |
|---|---|
| Centralna długość fali: | 529 Nm |
| Długoterminowa stabilność zasilania: | -1,5% |
200W 532nm zielony laser włóknowy do mikroobróbki materiałów M2 1.3
| Product Name: | Integrated Design 200W QCW Green Fiber Laser for High Precision Processing |
|---|---|
| Glass Based Ink Removal/Marking: | Yes |
| Product Category: | Green Fiber Laser |
Zintegrowany projekt 200W QCW Green Fiber Laser dla wysokoprecyzyjnego przetwarzania
| Spot Roundness: | >90% |
|---|---|
| Pulse Width: | <1.5ns |
| Overall Size: | 705×368×161 |
Stabilna wydajność lasera zielonych włókien z współczynnikiem zgaszania 15dB i chłodzącym wodą
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Working Mode: | Continuous/modulation |
| Working Voltage AVC: | 380v |
Zielony laser włóknisty o długoterminowej stabilności mocy -1,5% i centralnej długości fali 529Nm
| Średnia moc: | 3000 W |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Komercyjne i przemysłowe zielone źródło lasera światłowodowego do części wyposażenia restauracji |
| Rozmiar szafki: | 1600*1600*1800 mm |
Głowa wyjściowa QBH zielony laser włóknowy o średniej mocy 3000W i średniej średnicy rdzenia 200um
| Stan polaryzacji: | losowy |
|---|---|
| Centralna długość fali: | 529 Nm |
| Średnica rdzenia: | 200um |
Szkło ochronne z zielonych włókien laserowych szerokość 1,5ns Pulsowany laser zielonych włókien laserowych
| Glass Based Ink Removal/Marking: | Yes |
|---|---|
| Water Cooling: | Yes |
| Product Name: | Integrated Design 200W QCW Green Fiber Laser for High Precision Processing |
Pulsowany laser z zielonych włókien Wysoka precyzja i dokładność do cięcia, grawerowania i spawania
| Cabinet Size: | 1600*1600*1800mm |
|---|---|
| Working Mode: | Continuous/modulation |
| Product Category: | Green Fiber Laser |
100w jednowarstwowy nanosekundowy pulsowany laser z zielonych włókien 529Nm ochłodzenie wodne Stan losowej polaryzacji
| Working Mode: | Continuous/modulation |
|---|---|
| Product Category: | Green Fiber Laser |
| Cabinet Size: | 1600*1600*1800mm |
Zielony laser z modulacją 20kHz, średnicą rdzenia 200um i współczynnikiem wygaszania przemysłowego 15dB
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Central Wavelength: | 529Nm |
| Polarization State: | Random |


