Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Laser światłowodowy o mocy 40 W CW o ciągłej fali, jednomodowy, nanosekundowy, zielony
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 40 W |
| Długoterminowa stabilność zasilania (%): | <3% |
50W CW zielony laser światłowodowy o ciągłej fali jednomodowy nanosekunda
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 50 W |
| Napięcie robocze (VAC): | 220 V |
Wysokowydajny laser światłowodowy CW o mocy 60 W, jednomodowy, nanosekundowy
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 60 W |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Jednomodowy nanosekundowy laser impulsowy CW Zielony laser światłowodowy 200 W
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 200w |
| Szerokość pasma 3 dB (nm): | <1 |
Jednomodowy laser światłowodowy CW o mocy 700 W Nanosekund 5-20 KHz
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 700 W |
| Częstotliwość modulacji: | 5-20 kHz |
Jednomodowy, zielony laser światłowodowy CW o mocy 750 W. Typ szafy
| Centralna długość fali: | 532 |
|---|---|
| Średnia moc: | 750 W |
| Maksymalne zużycie energii: | 6,5 kW |
Zielony laser światłowodowy QCW Zintegrowany jednomodowy nanosekundowy laser światłowodowy o mocy 100 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 100 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Zintegrowany jednomodowy nanosekundowy laser światłowodowy Ipg QCW Green Ipg o mocy 350 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 350 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Jednomodowy laser pikosekundowy 532 nm Zielony laser światłowodowy o mocy 60 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 60 W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |
Jednomodowy pikosekundowy laser impulsowy Zielony laser światłowodowy 70W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 70 W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |


