Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Pulsujący zielony laser o mocy 120 W Zintegrowany zielony laser nanosekundowy chłodzony wodą
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 120 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Zdalny urządzenie do usuwania przeszkód laserowych 700W
| Nazwa produktu: | Zdalny urządzenie do usuwania przeszkód laserowych 700W |
|---|---|
| Moc lasera: | 700 W |
| Zakres roboczy: | 0~400M |
500W/1000W Maszyna do czyszczenia laserowego włókienniczego przeszkody i usuwacz rdzy dla odpadu amunicji wybuchowej
| Moc lasera: | 300 W |
|---|---|
| Długość fali lasera: | 1080nm |
| Efektywna odległość robocza: | 50-300m |
Laser światłowodowy o mocy 700 W do usuwania przeszkód 1080 nm
| Moc lasera: | 700 W |
|---|---|
| Długość fali lasera: | 1080nm |
| Efektywna odległość robocza: | 0~400M |
Duża maszyna do druku laserowego z zielonych włókien
| Model: | XH-M100G |
|---|---|
| Zbuduj objętość: | 100*100*100mm |
| Źródło laserowe: | Ciągły jednomodowy zielony laser światłowodowy, długość fali 532nm, 500w |
CW Zielony laser z ciągłą falą 350 W jednomodowy nanosekundowy
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 350 W |
| Długoterminowa stabilność zasilania (%): | <3% |
QCW 50W jednomodowy zielony laser Nanosekundowy laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 50 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
150W Green Ipg QCW Laser jednomodowy nanosekundowy laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 150 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Pulsujący zielony laser o mocy 300 W Zintegrowany laser światłowodowy chłodzony wodą
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 300 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Nanosekundowy pulsujący zielony laser o mocy 160 W Zintegrowane chłodzenie wodne
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 160 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |


