Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Pulsujący zielony laser o mocy 350 W Zintegrowane chłodzenie wodą Nanosekunda
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 350 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Pulsujący zielony laser o mocy 450 W Zintegrowane chłodzenie wodą Nanosekunda
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 450 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Nanosekundowy impulsowy zielony laser o mocy 100 W Zintegrowane chłodzenie wodne
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 100 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Chłodzenie wodą Green Pico Second Laser 50-200W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 100W/200W/300W/500W |
| Energia impulsu: | 10-100uj |
1280x1200mmx2000mm Zielona drukarka 3D do drukowania stopów miedzi o wysokiej precyzji
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
|---|---|
| High absorption rate: | Covering high-reflective & refractory materials such as copper, gold, platinum, aluminum, tantalum, tungsten, etc., with a wider range of applicable materials, greatly improved molding efficiency, and effective protection of optical devices from damage |
| Build Volume: | 160x160x200mm |
Wysoka przewodność cieplna Zielona drukarka 3D XH Oprogramowanie dla elementów przenoszących ciepło
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
30 μm Zielony drukarz trójwymiarowy Ag925 Materiał rozwijający się z zieloną technologią
| CuCrZr Material Matched: | 40μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| CuCrZr Material Developing: | 60/80μm |
Antybakteryjna zielona drukarka 3D z łożyskami odpornymi na korozję i oprogramowaniem XH
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
30μm Materiał do druku z platyny Zielony urządzenie 3D Creator do opracowywania materiałów Au
| Cu Material Matched: | 30μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| Product Category: | Green 3D Printer |
Zielona laserowa drukarka 3D metalowa 160x160x200mm XH-M160G SLM CNC 3D drukarka metalowa
| Small spot: | Higher energy density, easier molding of refractory metals and other materials, excellent printing effect of detailed features (minimum about 0.1mm), The excellent surface quality of printed parts |
|---|---|
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
| Corrosion resistance: | Water, oil and gas pipeline valves, various pumps and valves, coolers, evaporators, etc. |


