Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ green fiber laser ] mecz 175 produkty.
Profesjonalne ciągłe źródło lasera z zielonych włókien Przemysłowa maszyna do cięcia laserowego
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 200 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Laser światłowodowy o mocy 90 W 532 nm, jednomodowy impuls nanosekundowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 90 W |
| Szerokość impulsu: | <2,5 ns |
Laser światłowodowy o mocy 100 W, jednomodowy, impulsowy nanosekundowy 2500 kHz
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 100 W |
| Szerokość impulsu: | <2,5 ns |
Laser światłowodowy CW Green Fiber 20W jednomodowy nanosekundowy
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 20w |
| Tryb pracy: | Ciągły / modulacyjny |
CW Zielony laser światłowodowy 300 W jednomodowy nanosekundowy
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 300 W |
| Długoterminowa stabilność zasilania (%): | <3% |
Zielony laser światłowodowy CW o mocy 500 W jednomodowy nanosekundowy
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 500 W |
| Szerokość pasma 3 dB (nm): | 15 |
Laser CW o mocy 750 W, jednomodowy, nanosekundowy, zielony laser światłowodowy
| Centralna długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| Średnia moc: | 750 W |
| Częstotliwość modulacji: | 5-20 kHz |
Zintegrowany jednomodowy zielony laser światłowodowy QCW o mocy 250 W
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 250 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Zintegrowany jednomodowy zielony laser światłowodowy o mocy 300 W QCW Nanosekunda
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 300 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |
Laser światłowodowy QCW o mocy 450 W Zintegrowany jednomodowy nanosekundowy zielony laser światłowodowy
| Długość fali: | 532 nm |
|---|---|
| 532 nm: | 450 W |
| Szerokość impulsu: | <1,5 ns |


